חוף אל ממזר

הייתם פעם בחופי הים של דובאי? אחד מהחופים המכילים סוגים מגוונים של אטרקציות, הוא חוף אל ממזאר. בחוף, יש מופעי קונצרטים ותיאטרון, דוכני הימורים, רמפות לרכיבה על סקייטבורד, מגרשים לכדורגל ולבדמינטון, ועוד אטרקציותחוף 

 

 

על המיקום הייחודי של החוף

חוף אל ממזאר, נמצא בקצה אמירות דובאי. סמוך אל האמירות השכנה שארג'ה. החוף בנוי בצורת מפרץ. תוכלו לשכב על המדשאות בחוף, או לטייל על החול הנקי. ולראות את המגדלים הענקים של דובאי. כדאי להגיע לחוף בשקיעה או בזריחה, כדי לראות את השמש זורחת או שוקעת במים.

חוף אל ממזאר, הינו חוף רחצה מוכרז ומסודר. בחוף יש חדרי שירותים, וחדרי רחצה. רעבים או צמאים? תוכלו לרכוש שתייה או חטיפים בקיוסק. הכניסה לחוף איננה בחינם. יש לשלם תשלום כניסה סמלי ביותר. אם ברצונכם להיכנס לבריכה שבחוף, יש להוסיף עוד כמה דולרים לדמי הכניסה.

מגוון של ציפורים טרופיות בחוף

לחוף, יש אקלים לח ייחודי. לכן, מושך אליו החוף ציפורים אקזוטיות מגוונות ומעניינות. כאשר תטיילו בין המדשאות הפזורות ברחבי החוף, תוכלו לראות תוכים, וציפורים אחרות.

 

במרבית שטחי חוף אל ממזאר, יש ללכת בבגדים רגילים. ההליכה בבגד ים, מותרת רק על שטח החוף בלבד. יש לזכור, שכיוון שאמירות דובאי הינה אמירות מוסלמית, יש הקפדה על כללי הצניעות במקומות הציבוריים.

בשיתוף

שירותי הגירה מתקדמים

דילוג לתוכן