מה השעה בדובאי ומה מזג האוויר?

דובאי הפכה להיות בין רגע ליעד התיירות המועדף על התייר הישראלי, אך בכדי שתוכלו לתכנן את החופשה המושלמת – אתם תהיו מוכרחים לכוון את השעון. תכנון נכון של הזמנים יסייע לכם להפוך את החופשה בדובאי לכזאת שתוכלו לנצל על הצד הטוב ביותר. אז מה השעה בדובאי נכון לכתיבת שורות אלה? הכל תלוי בתקופה בשנה שבה אתם מחליטים לטוס לדובאי.

כאשר בישראל יש שעון חורף, השעה בדובאי היא שעתיים קדימה. כלומר אם השעה בישראל היא 20:00 אז השעה בדובאי תהיה 22:00. נזכיר כי מדובר על הבדל שרלוונטי אך ורק כאשר בישראל יש שעון חורף.

כאשר בישראל יש שעון קיץ, השעה בדובאי היא שעה אחת קדימה. כלומר אם השעה בישראל היא 20:00 אז השעה בדובאי תהיה 21:00. נזכיר כי מדובר על הבדל שרלוונטי אך ורק כאשר בישראל יש שעון קיץ.

מה מזג האוויר שמצפה לכם בדובאי?

DUBAI WEATHER

קשה מאוד לחזות מראש את מזג האוויר בדובאי, ורצוי כי תבדקו את מזג האוויר בסמוך למועד הטיסה שלכם. אך בפועל ברוב ימות השנה מזג האוויר בדובאי הוא חם מאוד, ואפילו לישראליים שרגילים לחום – יהיה על מה להתלונן. כך שאם חשבתם להביא בגדים ארוכים, אתם יכולים להשאיר אותם בבית. אך קחו בחשבון כי מדובר על מדינה מוסלמית, ולכן הלבוש חייב להיות בהתאם אפילו כאשר חם מאוד בחוץ.

אווירה ים תיכונית אמיתית

לא סתם דובאי הפכה להיות ליעד התיירות המועדף על לא מעט תיירים מרחבי העולם, וככל הנראה היא תהפוך להיות בקרוב יעד התיירות המועדף על התייר הישראלי. הסיבה לכך היא שהיא מציגה אוויר ים תיכונית אמיתית, ביחד עם מודרניות מערבית אמיתית. כך שלכל מקום שבו תלכו תוכלו לראות שילוב של שתי עולמות גם יחד, שילוב שכל מי שמגיע למדינה נשאר מאוד מופתע – לטובה כמובן.

תתכנו בצורה נכונה את לוח הזמנים

קחו בחשבון כי תכנון נכון של הטיול שלכם בדובאי יכול להיות מועיל מאוד, ורק בעזרת תכנון נכון תוכלו להנות מכל מה שיש לעיר הזאת להציע לכם. אם אתם מתכננים ללכת לאטרקציות במהלך היום, מוטב כי תבחרו באטרקציות מקורות – כאלה שלא יחייבו אתכם להתמודד עם מזג האוויר הלוהט. אם אתם רוצים לבצע אטרקציות במקומות פתוחים, מוטב שתבצעו אותם בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הערב המאוחרות.

לא אוהבים את החורף הישראלי? טוסו לדובאי!

אומנם גם החורף בישראל הוא לא מאוד גשום, אך עדיין הוא יכול להיות מאוד לא נעים עבור חלק מהאנשים. אם אתם לא רוצים לחוות את החורף הישראלי במלוא הדרתו, יש לכם הזדמנות מושלמת לטוס לדובאי. מזג האוויר בדובאי הוא רוב הזמן הפוך ממזג האוויר הישראלי, כך שאם אצלנו קר מאוד אז בדובאי ככל הנראה יהיה חם מאוד. אז אם אתם מרגישים שהחורף הישראלי נמאס עליכם, יש לכם הזדמנות להרוויח טיול לאחד היעדים הכי קסומים שתוכלו לבקר בהם.

מהם החודשים הטובים ביותר לטייל בדובאי?

קשה מאוד להתחמק מהחום בדובאי, בכל זאת מדובר על מדינה מדברית שהשמש יוקדת בה ברוב ימות השנה. אך עדיין אם מתחשק לכם לטייל במזג אוויר נעים, תצטרכו לדאוג כי הטיול יתקיים בין חודשים מרץ עד ספטמבר. אך עדיין אפילו אם תטיילו בין חודשים אוקטובר לפברואר תוכלו למצוא לא מעט אטרקציות שמתאימות את עצמן למזג האוויר. אתם לא מוכרחים לסבול כל כך מהחום הלוהט של דובאי, ובכל זאת מדובר על חוויה שלא תוכלו לשכוח.

בשיתוף

שירותי הגירה מתקדמים

דילוג לתוכן